Mobil půjčka

Máte problém, protože potřebujete rychle sehnat několik tisíc korun? Nechcete si ale půjčovat z kreditní karty, protože víte, že při překročení bezúročného období budete muset platit vysoké úroky? Uděláte lépe, pokud si půjčíte peníze z rychlé mobil půjčky. I pro vás má totiž výhodné podmínky. Jaké podmínky mobil půjčka má a co musíte pro její získání udělat?

Mobil půjčka a její podmínky získání

Mobil půjčka patří do kategorie nebankovních půjček a díky tomu má mnohem výhodnější podmínky získání. Právě díky tomu je dnes využívanějším finančním produktem, než jsou půjčky v bance, kreditní karty či kontokorent. Co musíte splnit, aby vám nebankovní společnost půjčku poskytla?

  1. musíte být starší 21 a mladší 85 let
  2. musíte mít české státní občanství
  3. nesmíte stejné nebankovní společnosti dlužit v rámci jiné půjčky

Díky těmto mírným podmínkám je mobil půjčka dostupná téměř pro všechny. Její velikou výhodou je, že si mohou bez problémů půjčit i lidé, jejichž jméno se dostalo do registru dlužníků.

Mobil půjčka a postup vyřízení

Nejdříve si musíte zvolit, kolik peněz si půjčíte. Použijte k tomu kalkulátor, který je dostupný na webu nebankovní společnosti. Současně si také budete volit dobu splatnosti. Kalkulátor vám také ihned ukáže, jak vysoký poplatek za půjčku zaplatíte. Je lepší si nastavit delší splatnost, abyste měli dost času na vrácení peněz. Pokud náhodou peníze vrátíte, nebankovní společnost vám poplatek úměrně sníží.

Co musíte o mobil půjčce vědět

Jedná se o neúčelový typ úvěru, takže peníze můžete využít podle libosti. Je to půjčka, kterou si můžete brát opakovaně. Její výhodou je, že si o peníze můžete požádat třeba v jednu hodinu ráno a bude vám schválena velice rychle.