Okamžitá půjčka

Každý z nás se může velmi rychle dostat do finanční tísně. Někdy stačí i to, když se rozbije lednice a je potřeba rychle koupit novou. Nečekaným výdajem může být i vyšší faktura za telefonní služby, potřeba zaplatit roční pojistné na auto apod. V takových situacích je třeba velice rychle sehnat několik tisíc korun. Chcete si je půjčit od banky? Klasická půjčka je nevhodná, musíte využít kreditní kartu nebo kontokorent. Jejich získání ale není snadné. Jako lepší řešení se nabízí okamžitá půjčka, která je produktem nebankovní společnosti.

Okamžitá půjčka má řadu výhod

Okamžitá půjčka se v mnohém od bankovních produktů liší. Například k získání karty i kontokorentu je třeba, aby žadatel uvedl výši svého příjmu. Lidem s nízkými příjmy banka kreditní kartu nevydá. Problém je také v tom, že u obou produktů je stanovena vysoká úroková sazba. U karty je to až 22 %, u kontokorentu se sazba drží okolo 15 %. Půjčování peněz skrze tyto finanční produkty se může hodně prodražit. Okamžitá půjčka není úrokovou sazbou vázána. Za její poskytnutí se platí jednorázový poplatek, který je pevně stanoven. Poplatek se odvíjí od toho, kolik peněz si žadatel půjčí a na jak dlouho.

Okamžitá půjčka se velkorysá

Okamžitá půjčka nabízí:

  • nejméně 500 korun
  • maximálně si můžete půjčit 10 000 korun

Částku si volí každý sám podle potřeb po stovkách. Můžete si půjčit 1200 Kč, 4500 Kč či jinou částku.

Variabilní splatnost hraje ve váš prospěch

U okamžité půjčky si žadatel nastavuje také dobu splatnosti. Je to nejprve 7 až 45 dní a kdykoliv si také může požádat ještě o prodloužení termínu splatnosti. Jde to až o dalších 60 dní.