Půjčka na byt a nové zateplení? Žádný problém, stačí jen podat žádost

Chcete v nadcházející zimní sezóně konečně zažít teplo domova? Až doposud jste se trápili chladem v domě vždy, když teploty v zimních měsících poklesly pod nulu? Nepomohlo ani otočení kohoutku na radiátoru do maximální polohy? Nebo se vám podařilo vytopit dům pomocí nových výkonných kamen, ale spotřeba dřeva se pak stává neúnosnou? Investujte raději jednorázově do nového zatepletí domu a v dalších letech ušetřete na poplatcích za topení. K realizaci úpravy nemáte dostatek peněz? Nedělejte si starosti a obraťte se na nebankovní společnosti. Jejich půjčka na byt je pro vás ideální.

Půjčka na byt vás zachrání, když chybí peníze na rekonstrukci

Pokud vám chybí prostředky na nákup nového nábytku nebo opravu domu, máte mnoho možností, jak k nim přijít. Jen některé z nich jsou však výhodné. Pokud budete o pomoc žádat přátele nebo rodinu, nejspíš vám bude poskytnuta bez toho, aniž byste museli z půjčky platit úroky. Naopak u banky se jim nevyhnete a budete se muset vyrovnat také s poplatky za sjednání půjčky a doložit mnoho dokumentů a potvrzení. Máte však ještě jednu možnost.

Půjčka na byt vás zbytečného papírování zbaví

Toto je jedna z výhod nebankovních půjček. Ty často fungují jako půjčky bez registru a poplatků, k jejich sjednání nemusíte dokládat ani nejrůznější potvrzení. Obejdete se bez:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpisu z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavy

Okamžitá půjčka ještě dnes u vás

Pokud budete žádat jen o malou částku, stačí vám vyplnit žádost, do které uvedete základní údaje o sobě a půjčce a tu odešlete ke zpracování. K němu dojde během pár minut a tak ještě ve stejný den víte, zda můžete s pomocí počítat. Často také dorazí i na váš bankovní účet. S půjčkou na byt ale můžete mít až 600 000 Kč, ke kterým již musíte ručit nemovitostí. I tak je však pomoc nejvýhodnější na trhu.