Půjčka nebankovní vás dostane na prodloužený víkend

Zdá se vám, že vaše dny plynou stále stejným tempem a to vás zžírá? Nebaví vás věčný kolotoč, ve kterém se střídají pracovní a rodinné povinnosti? Cítíte, že potřebujete na chvíli vypnout, odpočinout si a přijít na jiné myšlenky? Zkuste využít některou z nabídek prodlouženého víkendu v horách nebo v evropském městě. Můžete si také zaplatit několikadenní pobyt ve wellness, během kterého načerpáte ztracenou energii a zapracujete na zlepšení své nálady. Bojíte se, že vám našetřené peníze v prasátku nebudou stačit na pokrytí všech výdajů? Půjčka nebankovní vám s tím může pomoci, protože vám dokáže poskytnout až 10 000 Kč během pár minut.

V čem je půjčka nebankovní výhodná?

Na rozdíl od běžných bankovních úvěrů může být nebankovní půjčka vaše během pár minut. Ne nadarmo je často označována jako okamžitá půjčka. Její sjednání totiž nevyžaduje dlouhé čekání ve frontách, nepříjemné pohovory na pobočkách ani vyřizování velkého množství potvrzení nebo dokumentů. Pro sjednání nebankovní pomoci vám postačí splnit jen dvě podmínky:

  • mít české státní občanství
  • být ve věku 21 až 85 let

Jak půjčka nebankovní funguje?

  • je vám k dispozici na stránkách společnosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • můžete si o ni požádat formou online formuláře nebo pomocí speciální sms
  • díky praktické kalkulačce si snadno spočítáte, kolik za přispění půjčky ihned získáte a za jak dlouho musíte peníze vrátit zpět
  • po odeslání žádosti vyčkáte jen pár minut, než vám dorazí informativní zpráva, ze které zjistíte, zda vám byla pomoc slíbena
  • do pár minut můžete mít částku na svém bankovním účtu

Jak rychle musíte platbu uhradit zpět?

Peníze jsou vám k dispozici na maximálně 45 dnů. Pokud však smluvený termín nestíháte splnit, můžete si jej nechat prodloužit o dalších 30 dnů a to až 2x.