Půjčky bez registru a poplatků

Vaše jméno se dostalo do registru dlužníků a kvůli tomu si nemůžete půjčit peníze u banky? Nemusíte kvůli tomu smutnit. Podívejte se na to, jak fungují půjčky bez registru a poplatků, které jsou v mnoha ohledech výhodnější než půjčky v bance, kreditní karta či kontokorent.

Půjčky bez registru a poplatků jsou dostupné pro každého!

Půjčky bez registru a poplatků jsou nebankovní půjčky, které nemají přísné omezení. Fungují tak, že jsou dostupné vlastně pro každého. Žadatel musí pouze prokázat, že je starší 21 let, má české státní občanství a nedluží společnosti v rámci jiné půjčky. Pokud toto vše splňuje, půjčku od nebankovní společnost v pohodě získá do několika minut.

Jak na vyřízení půjčky bez registru a poplatků

V první řadě je nutné se rozhodnout, kolik si žadatel půjčí a na jak dlouho. Půjčky bez registru a poplatků jsou zvláštní tím, že se splácí v jedné splátce. Je třeba s tím počítat hned na začátku. K půjčené částce je třeba připočíst poplatek za vyřízení půjčky. Půjčky bez registru a poplatků nabízí 500 až 10 000 korun. Při žádosti je možné si nastavit splatnost v rozmezí od 7 do 45 dní. Poté je možné si splatnost ještě 2 x za sebou prodloužit. Žádost o prodloužení termínu splatnosti musí žadatel poslat maximálně do 6 kalendářní dnů od posledního dne původní doby splatnosti. Žádost se posílá:

  • přes SMS
  • přes online žádost

Jak vysoké jsou poplatky za vyřízení půjčky bez registru a poplatků?

Poplatek se odvíjí od zvolené doby splatnosti a také od výše půjčené částky. Kolik peněz navíc bude třeba zaplatit vám ukazuje online kalkulátor. Je to velkou výhodou oproti půjčce v bance. U té je totiž stanovena úroková sazba, takže musíte dost složitě počítat, kolik peněz navíc zaplatíte.